Bayburt Silvermat Etiket

Bayburt Silvermat Etiket | Bayburt Silvermat Etiket Fiyatları | Bayburt Silvermat Etiket Özellikleri | Bayburt Silvermat Etiket Yazıcı | Bayburt Silvermat Etiket Demirbaş Etiketi | Bayburt Silver Mat Etiket | Bayburt Silver Mat Barkod Yazıcı Etiketleri

silver mat etiket

Bayburt silver mat malzemeden üretilmiş olan bu etiketin üst yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Kuvvetli yapışkan özelliğinden dolayı tüm yüzeylere yapışan bir bayburt etiket türüdür. Genellikle kitap ve bayburt barkod etiketlerinde kullanılır. Dış etkenlere karşı oldukça dayanıklıdır, yırtılmaz ve yıpranmaz. Bayburt silver mat etiket barkod yazıcı makinelerde ribon ile baskı yapılır. Firmamız istediğin ölçü ve türde uluslararası standartlara uygun bayburt etiket üretimi yapmaktayız.

Kullanım alanı oldukça fazla olan bayburt silvermat etiket kitap ve barkod etiketlerinde kullanılmaktadır. Bayburt silvermat etiket özellikleri; kesim aralıkları simetriktir, yapışkanında akma olmaz, dış ortamlara karşı dayanıklıdır, kuvvetli bir yapışkanı vardır. Bayburt silvermat etiket, hem sıcağa hem de soğuğa dayanan, özel yapışkanlı bir etiket hammaddesidir.


Örnekler:

Bayburt silvermat etiket adında anlaşılacağı gibi mat malzemeden üretilmiştir. Bayburt silvermat etiketlerin yüzeyi mat ve pürüzsüzdür. Genellikle barkod etiketlerinde ve kitap etiketlerinde kullanılmaktadır. Bayburt silver etiket sıcak ve soğuk ortamlara karşı oldukça dayanıklıdır. Bayburt etiket üretimlerimiz kalite ve uluslararası standartlarına uygun bir şekilde yapılmaktadır. Bayburt silvermat etiket siparişi için bizi hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bayburt silvermat etiket, bayburt termal etiket, bayburt silver mat etiketler, bayburt mat etiketler, bayburt silver mat etiket fiyatları, bayburt etiket fiyatları, bayburt şeffaf etiket fiyatları, bayburt silver mat barkod etiketi, bayburt barkod okuyucu.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner