Bayburt Lamine Termal Etiket

Bayburt Lamine Termal Etiket | Bayburt Lamine Termal Etiket Fiyatları | Bayburt Lamine Termal Etiket Nedir | Bayburt Lamine Termal Barkod Etiketi | Bayburt Termal Etiketler | Bayburt Renkli Termal Etiketler

lamine termal etiket

Bayburt lamine termal etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunan ribonsuz baskı yapılan bir etiket türüdür. Bayburt lamine etiket diğer etiketlere göre daha dayanıklıdır ve raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Bayburt lamine etiket fiyatları baskı olmadığı için düşük maliyetlidirler. Bayburt lamine termal etiketler diğer etiket türlerine göre daha uzun ömürlü, dayanıklı ve düşük maliyetli olduğu için oldukça fazla tercih edilen bayburt etiketler arasında yer almaktadır. İstediğiniz boyutlarda ve sayıda bayburt termal etiket üretimi yapmaktayız.

Diğer bayburt  etiket türlerine göre daha fazla dayanma güzü olan bayburt  lamine termal etiketler raf ömrü uzun olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Isı, ışık ve nem karşı oldukça dayanıklı olduğu için uzun ömürlüdür. Lamine etiket üzerine yapılan baskı kaliteli olup üzerindeki yazılar uzun zaman kalıcı ve okunaklı olurlar. Darbe, sürtünme vb. olaylara karşı oldukça etkilidir herhangi bir zedelenme olmaz. Bayburt termal etiket uzun ömürlü olmasından dolayı genellikle marketlerde kullanılmaktadır.

 

 

Örnekler:

Bayburt lamine termal etiket diğer etiket türlerine göre daha kalıcı ve daha kaliteli bir etiket türüdür. Bayburt etiket her iki yüzeyinde de koruyucu tabaka bulunmaktadır. Bayburt lamine etiket ısı, ışık, nem gibi dış etmenlere karşı dayanıklı olan ve kendi kendine kararma özelliği bulunan tek etiket türüdür. Uzun süre raflarda bekleye ürünlerin etiketlenmesinde kullanılmaktadır. Bayburt lamine termal etiket nedir? Lamine bayburt termal etiket uzun ömürlü ve kaliteli sağlam malzemeden üretilen genellikle gıda sektöründe marketteki raf ürünlerinde kullanılmaktadır. Size özel bayburt lamine termal etiket fiyatları için hemen bizi arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bayburt lamine etiket, bayburt termal etiket, bayburt top etiket, bayburt ribonsuz baskı, bayburt baskılı etiket, bayburt renkli termal etiket, bayburt lamine termal barkod etiketi, bayburt kuşe etiket, bayburt termal etiket boyutları, bayburt boş etiket, bayburt termal etiket fiyatları, bayburt lamine etiketler, bayburt eco termal etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner