Bayburt Polietilen Opak Etiket

Bayburt Polietilen Opak Etiket | Bayburt Opak Pe Polietilen Etiket | Bayburt Opak Polietilen Etiket | Bayburt Opak Etiket | Bayburt Opak Etiket Fiyatları | Bayburt Polietilen Etiket Fiyat | Etiket Adana

polietilen opak etiket

Bayburt Polietilen opak etiketler parlak görünümlü plastik bazlı etiketlerdir. Belli bir oranda esnerler , ısı ve soğuğa orta derecede dayanıklıdırlar. Bayburt opak etiket ribon baskı için uygundur. Sudan ve nemden etkilenmezler, genellikle kozmetik ve kimya sektöründe kullanılmaktadır. Işığın fazla olduğu ortamlarda pek kullanılmazlar. Bayburt opak etiket fiyatları baskılı veya baskısız olmasına istenilen ebatlara göre farklılık göstermektedir. Firmamız her ebatta bayburt opak polietilen baskılı veya baskısız etiket üretimi yapmaktadır.

Opak Polietilen etiket ribon baskısına uygun bir yapıya sahiptir. Belirli bir esnekliğe sahiptir ve akış yönünde yırtılmaz özelliği bulunmaktadır. Plastik bazlı bir bayburt  etiket olduğu için su, nem, ısı ve ışığa karşı oldukça dayanıklıdır. Bayburt opak etiket akış yönünün aksine doğru müdahalede bulunulduğunda ise esneme gösterir. Bayburt polietilen opak etiket doğrudan ısı verilirse büzüşmektedir. 

Örnekler:

Işığın fazlaca kullanıldığı iç mekanlarda ve dış ortamlarda Opak pe kullanmanız, parlak yüzeyinin yansıma yapma ihtimalinden dolayı fazla tavsiye edilmez. Bunun sebebi de yansıma sebebiyle kullandığınız bayburt barkod okuyucunun etiketin üzerindeki baskıyı net okumakta zorluk yaşayabileceğinden kaynaklanmaktadır. Bayburt polietilen etiketler hakkında detaylı bilgi almak için ve bayburt opak etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bayburt polietilen etiket, bayburt polietilen opak etiket, bayburt opak etiket fiyatları, bayburt opak etiket, bayburt opak polietilen (pe) etiket, bayburt sembol etiket, bayburt polietilen pe etiket, bayburt opak polietilen etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner