Bayburt Kutulu Buklet Traş Seti

Kutulu Buklet Traş Seti Bayburt | Bayburt Mini Diş Seti | Bayburt Otel Buklet Malzemeleri | Otel Buklet Malzemeleri Fiyatları Bayburt | Traş Seti | Bayburt Otel Buklet Setleri | Buklet Ürünleri Adana

kutulu buklet tras seti

Bayburt otel tipi traş setleri içerisinde bir adet traş köpüğü ve traş bıçağı bulunmaktadır. Ürünler sağlığa zararlı bir içerik bulundurmamaktadır. Ürünlerimiz kaliteli ve izinlidir. Kutu üzerine logonuzu baskı yaptırabilirsiniz. Otel buklet ürünleri bayburt ve fiyatları hakkında bilgi almak için bize ulaşın.

Otel konukları için hazırlanan diğer bir ürün ise  bayburt otel traş setleridir. Bu ürün konaklama esnasında banyoda bulundurulur. Genelde traş kremi, traş bıçağı veya traş köpüğü bulunmaktadır. Bu ürünler buklet traş seti, traş seti, logo baskılı traş seti biçiminde üretilmektedir.

 

 

 

 

 

Örnekler:

Bayburt otel traş setleri otel setlerinin bir diğeridir. Bayburt otel buklet malzemeleri arasında mutlaka bulunması gereken buklet traş seti bayburt  isteğinize göre kutusu üzerine logonuzun baskısı yapılabilmektedir. Traş seti fiyatları bayburt ve bayburt  kutulu traş setleri hakkında detaylı bilgi almak için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bayburt traş seti, traş seti fiyatları bayburt , bayburt buklet traş seti, otel traş setleri bayburt , kutulu traş setleri, bayburt otel buklet ürünleri, buklet setleri, bakım setleri bayburt , kutulu buklet traş seti bayburt .

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner