CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bayburt Baskılı Pide Kutusu

Bayburt Baskılı Pide Kutusu | Bayburt Pide Kutusu Fiyatları |Bayburt Pide Kutusu  |Bayburt Pide Kutusu Ölçüleri | Bayburt Pide Kutusu İmalatı | Bayburt Hazır Pide Kutusu | Bayburt Pide Ve Lahmacun Kutusu | Bayburt Pide Kutuları | Bayburt Baskılı Pide Kutusu Fiyatları


kutularGıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları, pide kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Pide kutusu, bayburt baklava kutusu, pizza kutusu,bayburt lahmacun kutusu, pasta kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bayburt baskılı pide kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz ham maddeye göre değişmektedir. Bayburt baskılı pide kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz.

Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Bayburt baskılı pide kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Bayburt baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır. Bayburt pide kutuları genellikle pideci, restoran ve gıda sektöründe olan her mekanda kullanımaktadır. 

Örnekler:

 

Özellikle lokanta ve pidecilerde kullandığı bayburt pide kutuları gıdalarınızın hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Bayburt baskılı pide kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Bayburt pide kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzu adınızı ve iletişim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Bayburt baskılı pide kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bayburt pide kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel bayburt pide kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bayburt baskılı pide kutusu, bayburt pide kutusu fiyatları, bayburt pide kutusu imalatı, bayburt pide kutusu Ankara, bayburt baskılı pide kutusu fiyatları, bayburt baskılı ambalajlar, bayburt pide ve lahmacun kutusu.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner