Bayburt Eko Termal Etiket

Bayburt Eko Termal Etiket | Bayburt Eko Termal Etiket Fiyatları | Bayburt Eko Termal Kağıt | Bayburt Termal Etiketler | Bayburt Eco Termal Etiket Nedir | Bayburt Top Termal Etiket | Bayburt Eko Termal Etiket 

 

eko termal etiket

Bayburt eco termal etiketler genellikle kuru gıda, bakliyat, hastane vb. sektörlerde kullanılmaktadır. Bayburt eco etiket yüzeyinde koruyucu bir tabaka bulunmayan etiket çeşididir. Alkol, ısı, ışık vb. etkenlere maruz kalırsa kararır. Eco etiketlerin en fazla 3 ile 6 ay arasında kullanım ömrü vardır. Bu etiket türünde ribon baskı yöntemi kullanılmadığı için bayburt etiket fiyatları oldukça uygundur.

Ayrıca hastanelerde hasta kayıt işlemleri için ve hastane banka vb. yerlerde sıra numaraları için tercih edilmektedir. Bu bayburt etiket en bayburt ucuz etiket çeşidi olduğu için oldukça fazla tercih edilmektedir. Bayburt eko termal etiket fiyatları ve bayburt eko termal etiket ölçüleri hakkında detaylı bilgi almak için firmamızı arayabilirsiniz.

 

 

 

Örnekler:

Genellikle 3-6 aylık raf ömrü olan ürünlerin etiketlenmesinde kullanılan bayburt eko termal etiketler. Belli bir süre sonra bayatlama etikisi gösterdiği için raf ömrü kısa olan ürünlerde tercih edilmektedir. Bayburt eco etikette baskı termal olarak yapılır ribon baskıya ihtiyaç duyulmamaktadır. Bayburt termal etiket genellikle gıda, bakliyat, hastane ve otomasyon sektörlerince kullanılmaktadır. Bayburt ribon baskı yapılmadığı için maliyeti oldukça düşüktür ve bu yüzden oldukça fazla kullanılmaktadır. Bayburt etiket çeşitleri ve fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bayburt termal etiket, bayburt etiket Ankara, bayburt boş etiketbayburt eco etiket, bayburt etiket fiyatları, bayburt eko termal etiket, bayburt etiket, bayburt eco termal etiket fiyatları, bayburt sıra numarası etiketi, bayburt ucuz etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner