Bayburt Chromolux Etiket

Bayburt Chromolux Etiket | Bayburt Chromolux Etiket Nedir | Bayburt Chromolux Etiket Fiyatları | Bayburt Chromolux Etiket Baskı | Bayburt Kromolüks Etiket | Bayburt Chromolux Etiket Üretici Firma

chromolux etiket

Bayburt Chromolux (Kromolüks) Etiket yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket türüdür. Kuşe etikete benzeyen chromolux etiket ribon baskısı ile barkod yazıcıdan çıktı alınır. İstediğiniz renkte chromolux etiket basımı yapılmaktadır. Bayburt chromolux etiketler genellikle madeni yağ sektöründe ve içeceklerde kullanılan bir etiket türüdür.

Bayburt chromolux etiket, yüzey kısmı parlak ve pürüzsüz olan bir etiket çeşididir. Ribon baskısına uygun bir hammadde olan bayburt chromolux etikette çukurluk da bulunmaz. Üst yüzeyi kuşe etiketten bile daha parlak olan bayburt kromolüks etiket ribon baskı yöntemi ile elde edilmektedir. Müşterilerimizin isteğine göre baskılı bayburt chromolux etiket üretimi yapmaktayız. Bayburt chromolux etiket üretici firma olarak kalite ve uluslararası standartlara uygun etiket üretim hizmeti vermekteyiz.

 

 

Örnekler:

 

Bayburt chromolux etiket istenilen ebatlarda, ofset matbaa baskı makinelerinde, flekso matbaalarda ve bayburt  kuşe etiket makinesinde basılabilmektedir. Bayburt choromolux etiket baskı çogunlukla madeni yağ ve içecek sektöründe kullanılan bir etiket çeşididir. Bayburt choromolux etiket baskı müşterilerimizin istediği renkte baskı yapılabilmektedir. Size özel bayburt etiket fiyatlarını öğrenmek için hemen bize ulaşın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bayburt etiket, bayburt etiket fiyatları, bayburt barkod etiket fiyatları, bayburt baskılı etiket fiyatları, bayburt barkod, bayburt rulo etiket fiyatları, bayburt barkod fiyatları, bayburt rulo etiket, bayburt yapışkanlı etiket, bayburt barkod sistemi, bayburt barkod okuyucu, bayburt barkod okuyucu fiyatları, bayburt koli etiketi, bayburt tekstil etiketi, bayburt saten etiket, bayburt metal etiket, bayburt mat pp etiket, bayburt mat pe etiket, bayburt etiket baskı, bayburt mat polietilen etiket, bayburt lazer etiket, bayburt boş etiket.

Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner