CodeSlider - Joomla 2.5 simple slideshow module
It is free, easy and convenient!
Fast customization for your website
You can add links to images
Change the color and transparency using the admin panel
Module is tested on more than 50 Joomla Templates

Bayburt Baskılı Pasta Kutusu

Bayburt Baskılı Pasta Kutuları | Bayburt Pasta Kutusu | Bayburt Pasta Kutusu Fiyatları | Bayburt Baskısız Pasta Kutusu | Bayburt Baskılı Pasta Kutusu Fiyatları | Bayburt Pasta Kutusu Baskılı | Bayburt Pasta Kutusu Siparişi | Bayburt Baskılı Kutu | Bayburt Toptan Pasta Kutuları

pasta-kutusu

 

Gıda yönetmeliğine uygun gıda kutuları ve pasta kutularını baskılı ve baskısız olarak üretmektedir. Bayburt pasta kutusu, bayburt baklava kutusu, bayburt pizza kutusu, bayburt lahmacun kutusu, bayburt pide kutusu vb. gıdaların konulduğu bir çok kutuyu aynı kalite standartlarında müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Bayburt baskılı pasta kutusu fiyatları istediğiniz ebatlara ve üretilmesini istediğiniz karton türüne göre değişmektedir.

Bayburt baskılı pasta kutuları üzerine şirketinizin logosu adı ve adresi bulunacağı için kaliteli şirket profili oluşturarak reklamınızı yapmış olursunuz. Üretimde herhangi bir katkı maddesi kullanılmamaktadır. Baskılı pasta kutusu üretiminde ofset baskı türü kullanılmaktadır. Bayburt baskılı kutularda genellikle krome karton kullanılmaktadır.

 

Örnekler:

Özellikle pastane ve marketlerin kullandığı bayburt pasta kutuları pastaların hijyenik, kaliteli ve güvenli bir şekilde müşteriye ulaşmasını istiyorsanız kullanmanız gereken ürünlerdendir. Bayburt baskılı pasta kutusu kullanarak aynı zamanda kaliteli hizmet anlayışı kazanmış olursunuz. Bayburt Pasta kutuları baskılı olduğu takdirde logonuzi adınız ve iletşim bilgilerinizin müşterilerin aklında kalma olasılığı artmaktadır. Bayburt baskılı pasta kutusu ve fiyatı hakkında detaylı bilgi almak için bayburt pasta kutusu imalatı yapan firmamızla hemen iletşime geçin. Size özel bayburt pasta kutuları ve teklifleri için hemen arayın. 0850 302 15 80

Etiketler: Bayburt baskılı pasta kutusu, bayburt baskılı pasta kutusu fiyatları, bayburt pasta kutuları, bayburt pasta kutusu fiyatları, bayburt pasta kutusu imalatı, bayburt baskılı pasta kutusu ve fiyatı, bayburt ofset baskı.


Bize Ulaşın

haber bülteni

ambalajsarfmalzemeleri.com yeniliklerinden haberdar olmak için lütfen e-posta adresinizi giriniz

taksitbanner